Vandens gręžinių remontas

Visoms savo paslaugoms suteikiame nuo 5-erių iki 10-ies metų garantiją, kurios metu nemokamai atliekame techninę apžiūrą bei taisome gedimus. Taip pat siūlome vandens gręžinių remonto paslaugas.
Vandens gręžinių garantinis ir pogarantinis remontas
Vandens tiekimo sistemų garantinis ir pogarantinis remontas
Gręžinių hidrogeologinių parametrų nustatymas
Vandentiekio sistemų naujinimas
Gręžinių servisas ir profilaktika
Dažnio keitiklių pritaikymas valdymui
Senų gręžinių likvidacija

Vandens gręžinio remonto kaina

Paslaugų kaina priklauso nuo keleto faktorių. Vandens tiekimo sistemą sudaro daug tarpusavyje susijusių dalių, todėl klientui gedimo pobūdį nustatyti savarankiškai — sudėtinga. Mūsų specialistai telefonu gali nurodyti preliminarią gedimo priežastį ir preliminarią vandens tiekimo sistemos remonto kainą, tačiau tiksli remonto kaina paaiškėja atvažiavus ir identifikavus gedimą.

Prieš susisiekiant dėl gedimo rekomenduojame:

  1. Patikrinti elektros energijos tiekimą – vandens tiekimo sistema be elektros neveikia.
  2. Patikrinti ar nėra vandens nutekėjimo – neišsijungęs vandens gerinimo filtrų praplovimas ar palikta atsukta laistymo žarna nuima slėgį nuo bendros sistemos ir slėgis pastato viduje gali tapti nepakankamu.
  3. Apžiūrėti kontrolinius ir apsaugos prietaisus – jeigu kažkuris prietaisas neveikia ar veikia netipiškai, problema gali būti būtent ten.
  4. Susirasti dokumentus apie gręžinį ir sumontuotą vandens tiekimo įrangą – tai padės mums tiksliau nustatyti problemą skambučio metu.