Nepraleiskite geriausio pasiūlymo!

KOKYBIŠKAS GRĘŽINYS -
VIENĄ KARTĄ, VISAM GYVENIMUI!

 • Nemokamas gręžinio gylio nustatymas.
 • Nemokamas atvykimas ir konsultacija.
 • Nemokamas statinio/dinaminio lygio bei debito nustatymas.
 • Nemokamas vandens filtravimo sistemos parinkimas.
 • Speciali gręžinio kaina sudarant sutartį šį mėnesį.

Užpildę formą gausite paskaičiavimus ir pasiūlymą per kelias valandas!


  Vandens gręžinio kaina

  Vandens gręžinio kaina priklauso nuo kelių parametrų:

  1. Gręžinio gylio – kuo gilesnis gręžinys, tuo didesnė sąmata, nes gręžinio kahttps://greziniai123.lt/wp-admin/post.php?post=1996&action=edit#closeina skaičiuojama nuo įrengtų gręžinio metrų. Gręžinių gylis priklauso nuo vietovės, kurioje įrengiamas gręžinys – vienoje vietoje (pvz., Nemuno deltoje) gręžinio gylis gali siekti 10–15 metrų, kitoje vietoje (pvz., ant kalno) gręžinio gylis gali viršyti 110–130 metrų. Įmonės specialistai, remdamiesi turima duomenų baze, iš anksto informuoja klientą apie jį dominančioje vietovėje esančius aplinkinių gręžinių gylius;
  2. Geologinės struktūros – gręžinio kaina yra didesnė vietovėse, kuriose reikia gręžti per kietas uolienas (dolomitus, klintis) ir vietovėse, kuriose yra pavojus prasiveržti spūdiniam požeminiam vandeniui (fontanuojantys gręžiniai). Šias vietoves mūsų įmonės specialistai žino ir klientus apie rizikas informuoja iš anksto;
  3. Pageidaujamo vandens našumo (debito) – didesniam vandens debitui gauti reikalinga galingesnė ir brangesnė įranga (siurblys, hidroforas). Standartinis momentinis vandens poreikis vienai šeimai – apie 2–3 m3 / val.

  UAB „Hidrogeologija“ per savo gyvavimo laikotarpį yra įrengusi virš 6 tūkstančių eksploatacinių vandens gręžinių – nuo mažo diametro, seklių (privatiems namams) iki didelio diametro, įvairaus pajėgumo, ypač gilių (vandenvietėms, aprūpinančioms vandeniu miestus, pramonės įmones, gyvenvietes). Įrengtiems gręžiniams suteikiama 5 metų garantija. Teisingai eksploatuojami gręžiniai našiai dirba daugelį metų.

  Įmonė yra įsikūrusi geografiškai patogioje vietoje – Kaune, tačiau paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, su padaliniais Vilniuje ir Klaipėdoje.

  Geoterminio gręžinio kaina

  Ieškote kokybiškų paslaugų ir nedidelės geoterminio gręžinio įrengimo kainos? Dėkojame, kad užsukote į mūsų įmonės tinklapį. Mes daugiau kaip 14 metų gręžiame geoterminius gręžinius, montuojame geoterminio šildymo sistemas. Tad turime ne tik subūrę profesionalų komandą, bet ir sukaupę ilgametę patirtį. Tai leidžia mūsų klientams surasti pačius efektyviausius sprendimus. Tad galime garantuoti, kad jums bus suteiktos kokybiškos paslaugos už nedidelę kainą.

  Geoterminis gręžinys yra vienas iš moderniausių ir efektyviausių šildymo sistemos įrengimo sprendimų. Juk jūsų pastatui šildyti bus naudojama gamtos energija.

  Jei šiuo metu vyksta namo projektavimo darbai ir manote, kad geoterminiu gręžiniu galėsite pasirūpinti vėliau, norime jus paraginti nedelsti. Visų pirma, taip galėsite išvengti klaidų, kurios gali brangiai kainuoti. Ir mes nei kiek neperdedame taip sakydami. Pasirinkus netinkamus namo apšiltinimo storius ir medžiagas pastato šildymas gali kainuoti gerokai daugiau. Mūsų specialistai gali rekomenduoti kaip projektuoti namą, kad kasmet galėtumėte sutaupyti ženklią sumą pinigų.

  Nuo ko priklauso geoterminio gręžinio kaina?

  Nieko stebėtina, kad geoterminio gręžinio kaina aktuali kiekvienam, kuris galvoja imtis šio projekto savo name. Šią kainą tiksliai galėtų paskaičiuoti tik patyręs specialistas. Norint tiksliai sužinoti geoterminio gręžinio kainą reikalinga įvertinti jūsų pastato plotą, jo energetinę klasę. Taip pat labai svarbios ir pačio sklypo geologinės sąlygos.

  Mes nesididžiuodami galime pasakyti, kad pasiūlysime optimaliausią geoterminio gręžinio įrengimo kainą. Mūsų specialistų ilgametė patirtis ir aukšta kvalifikacija, itin praverčia ieškant pačio ekonomiškiausio varianto jūsų projektui.

  Kodėl geoterminio gręžinio įrengimą galite patikėti mūsų įmonei:

  • Daugiau nei 14 metų patirtis Å¡ioje srityje, tad galime vadintis labiausiai patyrusia kompanija Lietuvoje. Mes žinome kas yra kokybiÅ¡kas gręžinys!
  • MÅ«sų įmonė turi vieną didžiausių gręžimo įrengimų parką Lietuvoje, tad jums nereiks ilgai laukti kol atvyksime pas jus. Darbus galėsime pradėti nedelsdami.
  • Visiems savo darbams ir įrangai suteikiame iki 5 metų garantijos terminą. O paslėptiems darbams- net 10 metų. Mes turime savo garantinio serviso ir remonto tarnybą, todėl sugedus atvažiuosime ir suremontuosime nemokamai. Pasibaigus garantiniam laikotarpiui, mes suteiksime ir pogarantinį aptarnavimą.

  Mes nesididžiuodami galime pasakyti, kad pasiūlysime optimaliausią geoterminio gręžinio įrengimo kainą.

  Nepradėkite darbų nepasitarę su mumis!