Vandens siurbliai

Vandens siurblių paskirtis yra pakelti vandenį į paviršių ir per vandens tiekimo sistemą patiekti jį vartotojams. Giluminiai vandens siurbliai yra skirti vandens pakėlimui į paviršių iš didelio gylio (>30 m). Šie siurbliai daugiausia naudojami gręžiniuose, iš kurių vanduo tiekiamas į nuosavus namus, kotedžus, kaimo sodybas, įmones ir kitur, kur reikalingas vanduo.

Bendrovė parduoda ir montuoja įvairaus galingumo vandens siurblius. Mūsų parduodami vandens siurbliai – tai panardinami, įvairaus pajėgumo giluminiai siurbliai vandens tiekimui iš gręžinių, siurbliai vandeniui pumpuoti iš šachtinių šulinių, baseinų, rezervuarų, taip pat siurbliai slėgiui vandentiekyje pakelti. Mūsų montuojamų vandens siurblių galingumas svyruoja nuo 2–3 m3/val privačiam namui iki >20 m3/val miestų vandens siurblinėms.

Pagrindinis mūsų vandens siurblių pirkėjas – klientas, kuriam mes jau išgręžėme gręžinį ir kuris pageidauja, kad vandentiekis būtų atvestas į namus. Su mūsų specialistų pagalba vandens siurbliai yra parenkami pagal išgręžto gręžinio parametrus (gylis, debitas ir kt.) ir pritaikomi pagal individualius kliento pageidavimus. Klientas, perkantis vandens siurblį mūsų įmonėje, taip pat gali užsisakyti vandens siurblio pajungimą ir visos vandens tiekimo sistemos instaliavimą.

db3 VANDENS SIURBLIAI
debe-4 VANDENS SIURBLIAI

Vandens siurblio kaina

Pagrindiniai du parametrai, lemiantys vandens siurblio kainą:

  1. Vandens gylis – stabilaus spaudimo iš didesnio gylio užtikrinimui reikalingas galingesnis siurblys, todėl tokio siurblio kaina bus didesnė.
  2. Pageidaujamas vandens debitas – vandens siurblio kainą taip pat įtakoja pageidaujamas vandens kiekis (debitas). Jeigu individualiam namui pilnai užtenka 2–3 m3/val, tai namų kvartalo arba gamybinės įmonės poreikiai gali viršyti ir 10 m3/val. Prie vandens siurblio galingumo dažniausiai yra derinama ir hidroforo talpa, todėl vandens siurblys hidroforo kainai taip pat turi tiesioginę įtaką.

Garantija

Visiems mūsų parduodamiems vandens siurbliams suteikiama 2 metų garantija. Skirtingai nuo kitų kompanijų, UAB „Kauno hidrogeologija“ turi vandens siurblių serviso brigadas, todėl mūsų suteikiama garantija nėra tik tušti pažadai – visus pas mus pirktus vandens siurblius su aktyviu garantiniu laikotarpiu mes suremontuosime arba pakeisime NEMOKAMAI.

Partnerystė

UAB „Kauno hidrogeologija“ yra Švedijos firmos DEBE PUMPAR AB, gaminančios giluminius siurblius, atstovė Lietuvoje. Šios firmos siurbliais UAB „Kauno hidrogeologija“ prekiauja virš 20 metų, bendras sumontuotų siurblių skaičius viršija 5.000, todėl DEBE PUMPAR siurblius įmonė rekomenduoja visiems savo klientams.

Įmonė taip pat parduoda bei montuoja Vokietijos kompanijos „Wilo“ bei Indijos kompanijos „Shakti“ siurblius.

RINKITĖS MUS, NES MES SIŪLOME:

  1. Patirtį – esame viena seniausių kompanijų Lietuvoje.
  2. Kokybę – sumontuojame virš 200 vandens siurblių per metus, todėl tikrai žinome, kas yra kokybė.
  3. Greitį – turėdami 4 montuotojų brigadas, mes galime greitai reaguoti į klientų poreikius ir atlikti darbus visoje Lietuvoje.
  4. Garantijas – visiems savo darbams ir įrangai suteikiame iki 5 metų garantiją. Svarbiausia – mes turime savo garantinio serviso ir remonto tarnybą, todėl mūsų suteikiam garantija nėra tik tušti pažadai. Sugedus atvažiuosime ir suremontuosime, garantiniu laikotarpiu viską padarysime NEMOKAMAI.

TELEFONAI:

  • Vandens siurbliai visoje Lietuvoje – 8 614 75777;
  • Vandens siurbliai Vilniuje – 8 616 23702;
  • Vandens siurbliai Kaune – 8 614 75777;