Nepraleiskite geriausio pasiūlymo!

KOKYBIŠKAS GRĘŽINYS -
VIENĄ KARTĄ, VISAM GYVENIMUI!

 • Nemokamas gręžinio gylio nustatymas.
 • Nemokamas atvykimas ir konsultacija.
 • Nemokamas statinio/dinaminio lygio bei debito nustatymas.
 • Nemokamas vandens filtravimo sistemos parinkimas.
 • Speciali gręžinio kaina sudarant sutartį šį mėnesį.

Užpildę formą gausite paskaičiavimus ir pasiūlymą per kelias valandas!


  Giluminiai gręžiniai

  Giluminiai gręžiniai įrengiami į vandeningus sluoksnius, kurie dažniausiai slūgso daugiau kaip 30 metrų gylyje ir skiriasi ne tik savo gyliu ir našumu, bet ir gręžimo sudėtingumu. Frazė „giluminis gręžinys“ yra tiesiog labiau apibrėžta ir specifikuota frazės „vandens gręžinys“ forma ir nuo paprasto vandens gręžinio skiriasi nurodomu gyliu.

  Giluminio gręžinio kaina

  Giluminių gręžinių kainos priklauso nuo kelių parametrų:

  1. Gręžinio gylio – kuo gilesni gręžiniai, tuo didesnė sąmata, nes gręžinių kaina skaičiuojama nuo įrengtų gręžinio metrų;
  2. Gręžinių gylis priklauso nuo lokacijos – vienoje vietoje (pvz., Nemuno deltoje) gręžinio gylis gali siekti apie 30 metrų, kitoje vietoje (pvz., ant kalno) gręžinio gylis gali viršyti 110–130 metrų. Įmonės specialistai, remdamiesi turima duomenų baze, iš anksto informuoja klientą apie jį dominančioje vietovėje esančius aplinkinių gręžinių gylius;
  3. Geologinės struktūros – gręžinio kaina yra didesnė vietovėse, kuriose reikia gręžti per kietas uolienas (dolomitus, klintis) ir vietovėse, kuriose yra pavojus prasiveržti spūdiniam požeminiam vandeniui (fontanuojantys gręžiniai). Šias vietoves mūsų įmonės specialistai žino ir klientus apie rizikas informuoja iš anksto.

  Plačiau apie gręžinius – VANDENS GRĘŽINIAI

  Įmonė yra įsikūrusi geografiškai patogioje vietoje – Kaune, tačiau paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, su padaliniais Vilniuje ir Klaipėdoje.

  Kreipkitės, mes pasiruošę Jums padėti!

  TELEFONAI:

  • Giluminiai gręžiniai visoje Lietuvoje – 8 614 75777;
  • Giluminiai gręžiniai Vilniuje – 8 616 23702;
  • Giluminiai gręžiniai Kaune – 8 614 75777;